Newsy

Wyniki sondażu Ticket of the Year 2019 w Polsce!

Metallica porywa polskich fanów szturmem, już drugi rok z rzędu! Ich występ, który odbył się 21 sierpnia w Warszawie, plasuje się na liście Ticket of the Year 2019 z największą liczbą głosów!

Wyniki plebiscytu Ticket of the Year

20 listopada, Warszawa:

Ticketmaster, globalny lider rynku sprzedaży biletów, który dystrybuuje 500 milionów biletów rocznie w 30 krajach, przeprowadził plebiscyt wśród fanów z całego świata, aby odkryć najlepiej zapamiętane wydarzenia 2019 roku.

Metallica porywa polskich fanów szturmem, już drugi rok z rzędu! Ich występ, który odbył się  21 sierpnia w Warszawie, plasuje się na liście Ticket of the Year 2019 z największą liczbą głosów! Zwycięstwo w plebiscycie okazało się kolejnym niezwykłym sukcesem zespołu, który został również zwycięzcą Ticket of the Year w 2018 roku. Na pewno wynika to z faktu, że Polska jest narodem fanów rocka i ten gatunek dominuje na liście zwycięzców głosowania Ticket of the Year. Na podium znaleźli się również: Kiss, P!NK, Bon Jovi oraz Phil Collins!

Jako najbardziej oczekiwane wydarzenie 2020 roku polscy fani wskazali koncert grupy Iron Maiden! Zespół powróci do Europy na serię koncertów w 2020 roku podczas ostatniego etapu „Legacy Of The Beast Tour”.  Iron Maiden zagra na PGE Narodowym w Warszawie 5 lipca 2020 roku.

Ikona muzyki pop P!NK zajmuje pierwsze miejsce na świecie, dzięki swojej ekscytującej widowni w Ameryce, Australii, Nowej Zelandii i Europie. Laureatka nagrody Grammy, która wydała w kwietniu swój ósmy album studyjny „Hurts 2B Human”, osiągnęła rekordowy poziom 157 koncertów na całym świecie!

Piąta edycja Ticket of the Year cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem i uzyskała rekordową liczbę oddanych głosów. W tym globalnym sondażu wzięły udział aż 24 kraje!

TOP5! POLSKA – TICKET OF THE YEAR 2019

1. METALLICA

2. KISS

3. P!NK

4. BON JOVI

5. PHIL COLLINS

NAJBARDZIEJ OCZEKIWANE WYDARZENIE 2020 ROKU!

1. IRON MAIDEN

2. STING

3. METALLICA

WYNIKI GLOBALNE – TICKET OF THE YEAR 2019

1. P!NK

2. METALLICA

3. BTS

Strona z wynikami sondażu dostępna tutaj.