Newsy

Zara Larsson już w marcu zagra koncert w Polsce | Poznaj nowy album artystki „Venus”

Urodzona w Szwecji popowa gigantka w ramach swojej trasy koncertowej "Venus Tour" powróci do Polski i zagra na warszawskim Torwarze! Nowy album „Venus” jest już dostępny na wszystkich platformach streamingowych. Wszystkiego dowiesz się tutaj, na blogu!

Ostatnia szansa na bilety!

Nowy album „Venus” już dostępny. Posłuchaj teraz!

Od prawie 10 lat Zara Larsson niezmiennie króluje w świecie popu. Szwedzka piosenkarka regularnie obdarza świat swoimi porywającymi hitami, ciętym humorem, inteligencją oraz umiejętnością tworzenia chwytliwych melodii, które zapadają w pamięć. W zeszłym roku Zara Larsson dała nam przedsmak swojego nowego albumu „Venus”, udostępniając dwie piosenki: „Can’t Tame Her” i „On My Love”, które powstały we współpracy z Davidem Guettą. Już teraz możecie posłuchać całego albumu! To najbardziej złożone dzieło w katalogu Zary, ale również jej pierwszy album zrealizowany przez jej własną wytwórnię Sommer House.

To naprawdę przerażające móc tworzyć swoje własne projekty i wystawiać je na widok publiczny” – przyznaje. „Tak naprawdę jestem dumna z tego, co robię. Pozwalam ludziom poznać prawdziwą i surową mnie”.

Zary Larsson
Zara Larsson - Can't Tame Her (Official Music Video)

W teledysku do głównego singla „Can’t Tame Her”, który ukazał się w styczniu 2023 roku, widać nieustraszoną Zarę Larsson w dwóch zupełnie różnych odsłonach. Jak zawsze pewność siebie Zary promieniuje przez jej popową muzykę, teksty pełne przesłań, tak jak w „Can’t Tame Her”. Ten inspirowany disco utwór powstał we współpracy z brytyjskim producentem hitów, MNEK, z którym już w 2015 roku współpracowała przy utworze „Never Forget You”.

Na nowym albumie fani mogą się spodziewać 12 tanecznych hitów popowych oraz emocjonalnych ballad, zapraszających ich do podróży przez wizje Zary Larsson. Zapoznajcie się z nowym albumem Zara Larsson i przygotujcie się już teraz na marcowy koncert.

Zara Larsson odwiedzi Polskę w ramach „Venus Tour”

Zara Larsson wystąpiła w zeszłym roku na festiwalu Orange Warsaw Festiwal w Warszawie, dostarczając jak zawsze pierwszorzędnego show. Teraz nadchodzi jej europejska trasa koncertowa „Venus Tour”, podczas której ponownie odwiedzi Polskę. Datę koncertu znajdziesz poniżej z bezpośrednim linkiem do biletów:

Zara Larsson „Venus Tour” I Koncert w Polsce

Ostatnia szansa na zakup biletów!

Kup bilety

Niezrównana kariera

Jako dziecko Zara szlifowała swoje umiejętności w rodzinnej Szwecji, osiągając sukcesy we własnym kraju, budując bazę fanów i doskonaląc swoje umiejętności. W 2016 roku zaistniała na światowej scenie jako wyrazista autorka tekstów o wibrującym głosie oraz potężna osobowość czerpiąca pełnymi garściami z natury.

Jej platynowy album „So Good” z 2017 roku stał się fenomenem, stając się „drugim najczęściej streamowanym debiutem artystki w historii Spotify”.

W międzyczasie konsekwentnie łączyła się ze słuchaczami poprzez takie utwory jak: potrójnie platynowy – „Never Forget You” z MNEK i platynowe hity – „Lush Life”, „Ain’t My Fault” i „Symphony” z Clean Bandit. W 2021 roku ukazała się jej płyta „Poster Girl” , na której znalazły się  takie hity jak „Ruin My Life”, „Wow” i „Talk About Love” (feat. Young Thug) .

Zara Larsson - Never Forget You (Live at Capital's Summertime Ball 2023) | Capital

Tym, co naprawdę wyróżnia Zarę Larsson, jest jej wszechstronność. Potrafi występować na dużych scenach, jak np. koncert Pokojowej Nagrody Nobla, sprawiać, że na festiwalach śpiewa cała publiczność, ale także inspirować fanów wirtualnie w Robloxie. Artystka jest niezwykłym fenomenem, której muzyczny rozwój wciąż doświadczamy i obserwujemy.