Sport

Review

XII SuperFinał Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego

Tegoroczny sezon Topligi zwieńczy zaplanowany na 25 czerwca XII SuperFinał, który tym razem zostanie rozegrany w centrum Polski. Areną zmagań będzie Stadion Miejski w Łodzi, który mieści się przy al. Piłsudskiego 138. Podczas pięciu ostatnich finałów Topligi na trybunach zasiadło łącznie ponad 66 000 widzów. Mecze obejrzało przed telewizorami kilkaset tysięcy osób.

KUP BILETY NA WWW.TICKETMASTER.PL

SuperFinał to wielkie święto futbolu amerykańskiego oraz okazja do wyśmienitej zabawy dla całych rodzin. Jak na SuperFinał przystało, mecz będzie miał oprawę w iście amerykańskim stylu, nawiązującą do Super Bowl – finału National Football League (NFL). Zaplanowane są występy cheerleaderek, niesamowita oprawa, konkursy ze wspaniałymi nagrodami oraz wiele innych atrakcji.

Wrażenia kibiców wzmocnią komentatorzy i didżeje, a fanów animować będą tancerki. Jak zwykle na futbolowych imprezach wszystko odbędzie się w przyjaznej i bezpiecznej atmosferze. Razem świetnie bawić się będą kibice, nie tylko z całej Polski, ale również z Europy.

Wierzymy że SuperFinał PLFA będzie świetną promocją Miasta Łodzi. Przekonuje nas koncepcja tego przedsięwzięcia – połączenie wydarzenia sportowego wysokiej rangi z przedmeczowymi animacjami dla kibiców, zorganizowanych wokół stadionu i na jego trybunach – powiedział Tomasz Trela, Wiceprezydent Miasta Łodzi.