Muzyka

Newsy

Justin Timberlake, Pharrell Williams i Timbaland!

Prawdopodobnie możemy spodziewać się gorących hitów! Ostatnia aktywność Justina Timberlake’a na Instagramie sprawia, że naprawdę mocno w to wierzymy!

Justin Timberlake, Pharrell Williams i Timbaland, to niewątpliwie ikony współczesnej amerykańskiej muzyki. Nigdy nie mieliśmy okazji do tego, aby usłyszeć ich we wspólnej produkcji, ale być może sytuacja wkrótce ulegnie zmianie, ponieważ… Niedawno na Instagramie Justina Timberlake’a zostało opublikowane zdjęcie, na którym znajduje się cała, wspomniana wcześniej, trójka. Fotografia nie była opatrzona żadnym komentarzem, co zdecydowanie poruszyło wyobraźnię wielu fanów artystów.

Atmosferę dodatkowo podkręcił wieloletni współpracownik Timbalanda, Danja, który na swoim Twitterze zamieścił wypowiedź nawiązującą do zdjęcia, jakie dodał Timberlake. Dodatkowo, post ten udostępnił (również na Twitterze) sam Timberlake, dodając do niego jedynie emotikonkę przedstawiającą oczy. Danja przyczynił się do powstania takich hitów jak m.in. “Say It Right” Nelly Furtado, “SexyBack”, “What Goes Around… Comes Around” Justina Timberlake’a czy “Give It To Me” i “The Way I Are” z drugiego, solowego, albumu Timbalanda.

Czy możemy liczyć na nowe produkcje od “trzech wspaniałych”? Oficjalnie nie mówią o tym nic, ale wyobraźnia działa sama… Mamy nadzieję, że się nie zawiedziemy!