Newsy

Freestyle Heroes – Extreme & Moto Show | Ticketmaster Poland

Funattack ogłosili kolejną edycję Freestyle Heroes! Wydarzenie jest dedykowane wszystkim miłośnikom sportów ekstremalnych. Dobrze będą się na nim bawić zarówno młodzi ludzie jak i rodziny z dziećmi. W trakcie występów wykonywane są akrobacje na motocyklach, quadach, rowerach, rolkach czy hulajnogach. Wszyscy zawodnicy to światowej klasy profesjonaliści, a organizatorzy dbają od odpowiedni scenariusz i reżyserią, tak aby dać widzom jak najwięcej emocji.

Do tego organizatorzy zapewniają najwyższej jakości oprawę dźwiękową, grę światłem i efekty pirotechniczne, które dostarczą niezapomnianych wrażeń.

FH to również specjalnie do tego stworzony tor. To 3 ogromy 8 metrowe lądowania, 8 ramp i 10 metrowa wieża. Powala to zawodnikom skakać nawet na odległość 23 mitów.

Freestyle Heroes to emocjonujące wydarzenie, dopracowane w każdym calu. Do tej pory na poprzednie 3 edycje sprzedano tysiące biletów, a impreza spotkała się z pozytywnym odbiorem, zarówno ze strony widzów jak i mediów. Można powiedzieć, że FH dorobiło się już oddanej grupy fanów którzy jak widać po SM czekają z niecierpliwością  na każą kolejną edycję.

Edycja 2023 Freestyle Heroes będzie miała miejsce na ERGO ARENIE w Gdańsku/Sopocie. Bilety na wydarzenie są dostępne tutaj.

FREESTYLE HEROES 2021 | Arena Gliwice

Freestyle Heroes – bilet Pit Party

W sprzedaży są także wyjątkowe bilety Pit Party, które dają kupującym możliwość poznania zawodników Freestyle Heroes! To dla nich niepowtarzalna okazja na zadanie pytania, zrobienie wspólnego zdjęcia czy po prostu rozmowę. Widzowie otrzymują także możliwość obejrzenia z bliska wszystkich sprzętów i ramp, na których będą wykonywane triki!  Nie zabraknie także konkursów z nagrodami. Liczba biletów jest ograniczona.

Freestyle Heroes – dyscypliny

Na Freestyle Heroes znajdzie się aż 8 różnych dyscyplin sportów ekstremalnych!

Cztery dyscypliny moto. Są to ewolucje wykonywane w powietrzu na pojazdach:

  • Freestyle Motocross
  • Quad freestyle
  • MTB
  • BMX
  • Inline (rolki)
  • Scooter (hulajnoga)
  • Mountainboard
  • Trike

Najważniejsze jedna, że organizatorzy potrafią to wszystko ubrać w ogromnie emocjonujące, dopracowane i trzymające w napięciu show.

Tego porostu nie można przegapić.

ERGO ARENA

ERGO ARENA, w której odbędzie się wydarzenie to nowoczesna hala widowiskowo-sportowa o powierzchni, która pozwala pomieścić aż 15 000 widzów. Znajduje się na placu Dwóch Miast, na granicy Gdańska z Sopotem. Można do niej wygodnie dojechać komunikacją miejską. Nie brakuje tam także miejsc parkingowych dla osób podróżujących samochodami. Na scenie zostanie przygotowany plac, na którym zawodnicy będą wykonywać triki. Znajdzie się tam także oświetlenie, nagłośnienie oraz urządzenia pirotechniczne