Newsy

Pomagaj razem z Ticketmaster!

Pomaganie to jedna z wartości bardzo ważnych dla Ticketmaster, dlatego cieszymy się kiedy po raz kolejny możemy przekazać datki na rzecz fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”

Moc pomagania

Od początku 2019 roku umożliwiamy naszym Klientom przekazywanie dowolnych darowizn pieniężnych na wsparcie działań Fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”.

Podczas procesu zakupu dowolnych biletów, dostępnych w sprzedaży na Ticketmaster.pl, na jednym z jego etapów widoczny jest panel umożliwiający przekazanie środków pieniężnych na cele Fundacji. Skutki pandemii nasiliły potrzeby organizacji charytatywnych, dlatego w tym roku prosimy Państwa o wsparcie w ufundowaniu zestawów Broviaca, które umożliwiają podopiecznym fundacji zapewnienie więcej czasu w domu z najbliższymi a nie w szpitalu.

2500 zastrzyków, 1000 kroplówek i 800 razy pobierana krew

Cewniki Broviaca to wygodne rozwiązanie, które pomaga w terapii i zmniejsza stres u dzieci. Muszą jednak być absolutnie sterylnie utrzymane i regularnie przepłukiwane. Dlatego stosuje się je w szpitalach, pod kontrolą personelu medycznego. Dzięki możliwości bezpiecznego używania ich w domu, dzieci mogą mniej czasu spędzać w szpitalu. Fundacja „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” dzięki Programowi Broviaca, wyposaża pacjentów kończących terapię w profesjonalne zestawy do samodzielnego przepłukiwania cewników w domu oraz szkolenia dla rodziców z obsługi i zachowania higieny tych urządzeń poza szpitalem.

Sprawdź jak wygląda >> Program Broviac

Wspólnie możemy więcej!

Cieszymy się kiedy do akcji charytatywnych dołączają się nasi partnerzy tacy jak Funwisher. Funwisher to platforma za pomocą której możemy tworzyć spersonalizowane życzenia od gwiazd lub postaci z bajek. Za pośrednictwem platformy zebrano ponad 150 000 zł. Ta suma zasiliła konto WOŚP, PAH, Fundacji Rak’n’Roll oraz Szlachetnej Paczki. Jesteśmy przekonani, ż to dopiero początek tak owocnej współpracy!

Zachęcamy do przekazywania datków na fundację przez Ticketmaster.pl przez cały rok.

Pamiętajcie! Dobro wraca z podwójną mocą!