Newsy

POLECAMY: Październikowe koncerty od Live Nation

Sum 41 I Simple Plan

03.10.2022 r. EXPO XXI, Warszawa

Sum 41 zaprasza fanów do wspólnego świętowania dwudziestolecia albumów ‘All Killer No Filler’ i ‘Does This Look Infected?’ na swoich pierwszych koncertach w Europie po 2-letniej przerwie.

Trasa zaczyna się 20 września w Stuttgarcie (Niemcy) i dotrze do innych europejskich miast takich jak Paryż, Wiedeń, Mediolan, Budapeszt itd. W Polsce formacja pojawi się 3 października, a koncert zwieńczający trasę odbędzie się w Londynie 21 października.

Wokalista Deryck Whibley dzieli się swoimi przemyśleniami: “Świetnie bawiliśmy się koncertując z Simple Plan podczas trasy w Stanach Zjednoczonych. Nie możemy doczekać się wspólnych koncertów w Europie. Bardzo cieszymy się, że będziemy mogli świętować.

ZAZ

fot. materiały prasowe

20-22.10.2022 r, ERGO Arena – Spot, Atlas Arena – Łódź, TAURON Arena Kraków

Na polską scenę muzyczną powraca ZAZ – francuska piosenkarka jazzowa.

Po dziesięciu latach wyprzedanych koncertów, nagród i wspaniałych kooperacji (Quincy Jones, Charles Aznavour, Kelly Clarkson) ZAZ postanowiła skupić się na sobie i stworzyć coś nowego. Przymusowe zamkniecie podczas wiosennego lockdownu w 2020 roku pozwoliło jej wyruszyć w podróż w głąb siebie. Metamorfozę, którą przeszła możemy zauważyć w jej nowym albumie „Isa”. Tytuł pochodzi od zdrobnienia prawdziwego imienia wokalistki – Isabelle Geffroy.

ZAZ pracowała nad nim z holenderskim producentem REYN (Vanessa Paradis, Stephan Eicher, Benjamin Biolay, Gaëtan Roussel, …), z którym poświęciła czas na dobranie odpowiednich barw w każdej piosence za pomocą głosu, którego nie trzeba nikomu przedstawiać – tak samo żywy, jak poruszający i zawsze w odpowiednim tonie.

Wokalistka przygotowuje swoją kolejną trasę koncertową w tym samym duchu i planuje odwiedzić najbardziej ekskluzywne sale koncertowe świata.

Trasa naturalnie nazywa się: ORGANIQUE TOUR. Widzowie znów będą mogli zobaczyć wyjątkową osobowość i świat artystki, odkryć nowe oblicza jej sztuki, a także wszystkie jej magiczne zaklęcia i ponownie zakochać się w jej największych przebojach takich jak: „Je veux”, „On ira”, „Éblouie par la nuit”, „Que vendra” i jej najnowszym hicie „Imagine”.