Newsy

Preview

A może by tak… odpocząć ze smakiem?

Za nami prawie dwa miesiące odkąd rozpoczęliśmy domową izolację. Zamknięci w czterech ścianach dokładamy wszelkich starań, aby wszechstronnie się rozwijać… ale nie zapominajmy o tym, że każdemu należy się chwila relaksu na kanapie z laptopem i pysznym jedzeniem, którego przygotowanie nie będzie kosztowało mnóstwa stresu (a co jak nie wyjdzie?!) i stosu brudnych garów (samo się przecież nie sprzątnie…).

Jeśli ciągłe testowanie Waszych kulinarnych umiejętności już Wam się „przejadło” i marzycie o tym, żeby zaklęcie „Stoliczku, nakryj się!” magicznie zadziało, to z pomocą przychodzi Wolt, dzięki któremu bez ruszania się z domu i bezkontaktowo zamówicie najlepsze jedzenie i odkryjecie kulinarne diamenty Waszych miast! Wystarczy, że ściągniecie aplikację na swój telefon, wybierzecie restaurację, w której macie ochotę się posilić, a wybrane dania zostaną do Was dostarczone nawet w 30 min. Brzmi czarująco, czyż nie?

Ale to żadne czary mary! Wolt jest obecny w aż 22 krajach i ponad 75 miastach na świecie. W Polsce ich oferta dostępna jest w Warszawie, Gdańsku, Gdyni, we Wrocławiu oraz Katowicach. Jeśli jesteście mieszkańcami któregoś z tych miast, to śmiało chwytajcie za telefony i ściągajcie apkę, ponieważ przygotowaliśmy dla Was super niespodziankę. 🙂

Specjalnie dla fanów Ticketmaster przygotowaliśmy kod zniżkowy „TICKETMASTER”*, który obniży koszty dostawy nowym użytkownikom Wolt o 5,99 zł przy każdym z 5 następnych zamówień (łączna zniżka to niemal 30 zł)!

Czas, który zaoszczędzicie na gotowaniu ambitnych potraw, możecie przeznaczyć na relaks i odwiedzenie wielu fantastycznych miejsc, których całą gamę znajdziecie na naszej stronie Dzieje się Online. Portal, stworzony specjalnie dla naszych fanów, zawiera wydarzenia i miejsca związane oczywiście z muzyką, ale nie tylko! Każdy znajdzie coś dla siebie – jest sztuka, wystawy, muzea, stand-up oraz wydarzenia sportowe, dla dzieci i wiele więcej.

Tak więc laptopy na kolana, telefony w dłoń – czas na zafundowanie sobie smacznego i pełnego rozrywki dnia!

Gdybyście potrzebowali wsparcia w wyborze restauracji, to wraz z Wolt przygotowaliśmy specjalnie dla Was listę przykładowych perełek z poszczególnych miast:
Warszawa: Charlotte, Ciao a Tutti, Vegan Ramen Shop, Tel Aviv, Mąka i Woda, Kura, Tuk Tuk, Bar Pacyfik
Gdańsk: SurfBurger, Kreska Mąki, Lee’s Chinese, WokBar
Gdynia: Haos, Śródmieście, Mąka i Kawa, Carmnik Kantyna
Katowice: Souvlaki Bar, Len Arte, Mad Mick, Żurownia
Wrocław: Osiem Misek, Jaffa Bar and Market, Biggy, Iggy Pizza, Shrimp House

Warto też pamiętać, że poza wyraźnymi sentymentami do lokalnych wyborów, fani sieciówek również znajdą na Wolt coś dla siebie – Max Premium Burgers, Thai Wok, Krowarzywa czy Pasibus – to tylko jedne z wielu kulinarnych instytucji, które znajdziecie w większości miast.

*Aby aktywować kod promocyjny należy:
1. Pobrać aplikację Wolt oraz założyć konto użytkownika (można również za pośrednictwem www).
2. Wpisać kod promocyjny zgodnie ze ścieżką: profil – wpisz kod promocyjny – podaj kod i zatwierdź.
3. Środki zostaną Ci przyznane w postaci Wolt Tokens, które możesz wykorzystać przy następnych zamówieniach.