Newsy

Współpraca z fundacją Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową

2500 zastrzyków

1000 kroplówek

800 pobrań krwi…

…właśnie tyle zabiegów potrzebują chorzy na nowotwór. Drogie leki, sprzęty medyczne i rehabilitacja to wysokie koszta, na które nie wszyscy mogą sobie pozwolić. Bariera finansowa jest szczególnie bolesna dla rodziców, którzy chcieliby poruszyć niebo i ziemię dla swoich chorych dzieci, jednak są bezradni wobec swojej sytuacji ekonomicznej.

4 lutego obchodzimy Światowy Dzień Walki z Rakiem – to czas, w którym powinniśmy wykazać się empatią wobec chorych. W Ticketmaster chcemy wspierać rodziny dotknięte jednym z największych nieszczęść. W 2019 roku rozpoczęliśmy współpracę z fundacją „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”, która pomaga dzieciom i rodzicom wygrać tę nierówną walkę. Nasi klienci kupując na stronie bilety, otrzymują możliwość przekazania dowolnej darowizny pieniężnej na działania fundacji.

Do tej pory, dzięki klientom Ticketmaster, udało się nam przekazać Fundacji 208 310 zł.

Z zebranych środków Fundacja kupuje drogie leki i nowoczesne protezy, a także opłaca rehabilitację oraz wyjazdy na leczenie w zagranicznych ośrodkach. Olbrzymim sukcesem było zbudowanie jednej z najnowocześniejszych klinik dla dzieci w Polsce – Przylądka Nadziei. Koszt projektu wyniósł 100 milionów złotych.