Festiwale

Tęsknicie za festiwalami rockowymi? 5 propozycji na ten ro(c)k!

Minęło sporo czasu od momentu, kiedy ostatni raz mogliśmy uczestniczyć w koncertach i festiwalach. Nic dziwnego, że przepełnia nas tęsknota za wydarzeniami na żywo i na samą myśl o czekających nas fantastycznych występach z niecierpliwością przebieramy nogami. Tym razem przyszykowaliśmy propozycje polskich festiwali, które na pewno przypadną go gustu fanom rocka i punka.

Charlotta Rock Festival

Zaczynamy od festiwalu odbywającego się 12 czerwca oraz 6 sierpnia 2021 r. w wyjątkowo malowniczym miejscu – Dolinie Charlotty. Na świeżym powietrzu, w wypełnionym po brzegi amfiteatrze, muzyka rockowa połączy wszystkie pokolenia. Zagrają najbardziej kultowi artyści: Kult, Maria Peszek, Organek, Sosnowski, Krzysztof Zalewski, Daria Zawiałow oraz Karaś/Rogucki.

Bilety dostępne na naszej stronie.

Rock na Bagnie

Na największym festiwalu na Podlasiu w dniach 2-3 lipca 2021 r. zeprezentowana zostanie scena niezależna w całej okazałości: od punk rocka i hardcore, poprzez thrash metal aż po ska, reggae i rockabilly. Oprócz polskich artystów, wystąpi legenda pierwszej fali brytyjskiego punku – UK SUBS i Alvin Gibbs & The Disobedient Servants. Jako ciekawostkę dodamy, że to właśnie Rock na Bagnie był pierwszym polskim festiwalem rockowym online!

A bilety na edycję live kupicie tutaj.

Craft Music Festival

Lubicie odkrywać nową muzykę? To świetnie, bo w trakcie tego eventu wyłonione zostaną prawdziwe muzyczne „perełki” – pasjonaci, którzy nie są jeszcze powszechnie znani, a ich działalność zasługuje na rozgłos. Będą mieli szansę wystąpić na jednej scenie znanymi artystami w dniach 23-25 lipca 2021 r. na Wrocławskim Torze Wyścigów Konnych – Partynice w samym centrum Wrocławia.

Na to wydarzenie dostępne są ekskluzywne bilety Collector Tickets, które kupicie pod tym linkiem.

Czochraj Bobra Fest

W tym roku odbędzie się XI edycja tego festiwalu o oryginalnej nazwie. W dniach 16-18 sierpnia 2021 r. zobaczymy czołówkę polskich gwiazd rockowych, ale nie tylko! Na trzech scenach wystąpią także młode brytyjskie zespoły i składy dj-skie. Line-up prezentuje się bardzo zachęcająco: Kult, Strachy Na Lachy, Pidżama Porno, Organek, Farben Lehre, Zenek Kupatasa, Koniec Świata, The Analogs czy Dr Misio.

Po kliknięciu tutaj przejdziecie do zakupu biletów.

SKARfest

Z niecierpliwością czekamy także na kolejną edycję największego wydarzenia muzycznego w Skarżysku-Kamiennej, którego pierwsza edycja została zorganizowana przez zespół happysad i klub Semafor w 2005 r. Podczas festiwalu 4 września 2021 r. wystąpią: Organek, KSU, Łydka Grubasa, Koniec Świata i Gorgonzolla.

W celu nabycia biletów zapraszamy Was na naszą stronę.

Już nie możemy się doczekać emocji, jakie będą nam towarzyszyć na tych przepełnionych pozytywną energią eventach. Widzimy się pod sceną! 😉