Newsy

Review

Bilety na Dzień Kobiet

Jak przetrwać Dzień Kobiet - Praktyczny poradnik dla Rycerzy oraz zwolenniczek ruchu Girl Power!

Kup bilety na Dzień Kobiet

Drogie Panie! Jeśli tradycyjny komplet „goździk plus rajstopy” nie spełnia Waszych oczekiwań związanych z Dniem Kobiet, a Rycerza Na Białym Koniu dawno pogoniłyście, sprawdźcie, jak bogatą ofertę mamy dla Was przed zbliżającym się świętem. Co powiecie na przykład na „Instrukcję obsługi faceta”? Drukowana zmieściłaby się pewnie na jednej kartce A4, ale my proponujemy Wam spektakl o tym tytule – kilkadziesiąt minut świetnej zabawy gwarantowane!

A może wolicie koncert z piosenkami z filmów o Jamesie Bondzie? Idealna rozgrzewka przed premierą „No Time To Die”, który już niebawem pojawi się w kinach. W trakcie można zamknąć oczy i pofantazjować o randce z Rogerem Moorem, Piercem Brosnanem, Danielem Craigiem, czy kogo tam wolicie.

Zaraz, zaraz… czy Panie naprawdę same muszą zadbać o prezent na swoje własne święto? Ruszajcie w bój Panowie! Jeszcze możecie wywalczyć dla swoich ukochanych bilety na widowisko „ABBA orkiestrowo”, koncert Forever Amy (tak, chodzi o Amy Winehouse!), czy wrocławski Craft Music Festival, z udziałem takich pięknie prezentujących się mężczyzn jak Grzegorz Hyży, Limboski czy Kamil Bednarek.

Jeśli macie dość ułańskiej fantazji, by w Dzień Kobiet porwać swoją lubą na przykład do Karpacza, nie zapomnijcie w pakiecie dołączyć biletu na koncert „Queen Symfonicznie”, odbywający się tego dnia w Hotelu Gołębiewskim. Jeżeli zaś wolicie odwiedzić razem malowniczy Olsztyn, wpadnijcie wieczorem na koncert zespołu Happysad, wyjdziecie z niego z pewnością bardziej „happy” niż „sad”.

A może wolicie romantyczny wieczór z rockiem progresywnym na żywo? W takim wypadku obierzcie kierunek na Warszawę, bo tam w Progresji Lion Shepherd zagra 8 marca koncert w ramach trasy „The World On Fire Tour”. Po takiej dawce emocji Wasza prywatna „Night On Fire” jest więcej niż pewna!

Długo by wymieniać atrakcje, jakie przygotowaliśmy dla Was przed zbliżającym się Dniem Kobiet. Ale nie chcemy odkrywać tutaj wszystkich kart. Pobawcie się w prywatnych detektywów, a na pewno każdy z Was znajdzie w naszej ofercie coś specjalnego na tej wyjątkowy dzień!