Newsy

Just KISS it!

Wy, Arena Gliwice, letni wieczór i wyśpiewywanie I was made for lovin' you baby - to propozycja nie do odrzucenia! Odliczamy już dni do lipcowego koncertu KISS, na którym poczujecie Rock and Roll All Night! Zostało parę miesięcy, więc zaczynamy podkręcać atmosferę już teraz!

Kup bilety na koncert KISS!

45 lat kariery, 19 płyt studyjnych na koncie, ostatnie tournée po całym świecie i wielkie show! Czym tym razem zaskoczą nas muzycy? Pokazy pirotechniczne, krzykliwe kostiumy i największe klasyki na żywo to must have. Jesteśmy pewni, że usłyszycie ciężkie brzmienie gitar, prawdziwy rock’n’roll – bo to w końcu Heavy Metal Beatles, inspirowany jednym z najpopularniejszych zespołów lat 60.

W trakcie tygodnia z KISS oferowaliśmy Wam razem z Live Nation nie tylko wywiady, zdjęcia, artykuły i ciekawostki na temat kultowego zespołu. Codziennie o 12:00 na facebookowym profilu Live Nation pojawiało się hasło nawiązujące do rock’n’rollowych rytmów, które uprawnia Was do zniżki na wejściówki. 120 zł za wejściówkę na ostatni w Polsce koncert zespołu, który szalał na scenie przez 45 lat? Tego nie można przegapić!

Posty znajdziecie u organizatorów i na fanpage’u Ticketmaster. Wspieramy takie akcję, bo lubimy dzielić się wiedzą na temat muzyki! Chcecie zobaczyć zdjęcia z backstage’u rockowych koncertów? Zastanawiacie się skąd pomysł na największe hity Love Gun? Jak muzycy wpadli na pomysł malowania twarzy i co dzieje się za kulisami? Czytajcie, żeby dowiedzieć się więcej i móc opowiadać znajomym anegdotki (bo kto nie lubi muzycznych anegdotek?)

Wszystko, co zbudowaliśmy i wszystko, co zdobyliśmy w ciągu ostatnich czterech dekad nie byłoby możliwe, gdyby nie miliony ludzi na całym świecie, którzy przez te lata wypełniali kluby, areny i stadiony. To będzie największe święto dla tych, którzy nas widzieli i ostatnia szansa, którzy nie mieli jeszcze okazji. – mówią członkowie zespołu. Pokażmy im, że nadal mają wiernych fanów – wypełnijmy Arenę Gliwice po brzegi w trakcie ostatniego koncertu KISS w Polsce!