Newsy

Preview

Koronawirus

Dbanie o bezpieczeństwo i dobre samopoczucie naszych fanów, partnerów i pracowników było i zawsze będzie naszym priorytetem. Uważnie monitorujemy rozwój sytuacji związanej z koronawirusem (COVID-19) i podejmujemy wszelkie środki ostrożności zgodnie z zaleceniami lokalnych władz. Aktywnie wspieramy artystów, festiwale oraz Twoje ulubione miejsca, które pracują aby jak najlepiej postępować w przypadku nadchodzących wydarzeń.

Informacje dotyczące Koronawirusa COVID-19

W związku z zaistniałą sytuacją nasz zespół Obsługi Klienta jest w tej chwili obłożony bardzo dużą ilością zapytań o wydarzenia, dlatego szczerze doceniamy Twoją cierpliwość i zrozumienie.
Całą dobę pracujemy nad najlepszymi rozwiązaniami, w związku z czym przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Odwołane wydarzenia

Jeśli wydarzenie zostało anulowane, skontaktujemy się z Tobą bezpośrednio poprzez email lub wiadomość SMS. Aby otrzymać zwrot pieniędzy, prosimy o wypełnienie formularza, do którego link znajduje się w emailu informującym o odwołaniu wydarzenia. Zwrot zostanie wykonany na konto bankowe, z którego dokonana została płatność za zwracane bilety.

Przełożone wydarzenia

Jeśli wydarzenie zostało przełożone, skontaktujemy się z Tobą bezpośrednio poprzez email lub wiadomość SMS. Twoje bilety nie tracą ważności. Jesteśmy w kontakcie ze wszystkimi organizatorami wydarzeń i oceniamy możliwości zmiany terminów. Aktualizujemy na bieżąco wszystkie istotne informacje.

Nadchodzące wydarzenia

Jeśli wydarzenie nie zostało przełożone lub anulowane, nie jesteśmy w stanie zaoferować zwrotu pieniędzy.

Pod poniższymi linkami dowiesz się, które wydarzenia zostały:

W razie dalszych pytań odpowiedź powinna być dostępna w naszym Centrum Pomocy

W Ticketmaster naszą wizją jest łączenie ludzi poprzez moc rozrywki na żywo. Tym, co przekłada na wyjątkowość tych doświadczeń, jest czysta radość z bycia w społeczności podobnie myślących, oddanych fanów, dlatego chcielibyśmy zaoferować nasze najszczersze wsparcie każdemu z naszych fanów, przyjaciół oraz rodzin dotkniętych epidemią wirusa COVID-19.

Życzymy wszystkim zdrowia i bezpieczeństwa w tym trudnym czasie i czekamy na jak najszybszy powrót do wydarzeń na żywo.