Newsy

Koncertowo wspieramy chorych na raka!

To naprawdę działa! Dzięki hojności naszych klientów, od końca lutego do grudnia 2019 r. zebraliśmy ponad 133 tysiące zł, które w całości przekazaliśmy na rzecz fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”. Dziękujemy za Wasze wielkie serce!

Dołącz do akcji i zasil konto fundacji

W domowym budżecie, nawet najskromniejszym, też zawsze warto wygospodarować te parę groszy na kino, teatr, koncert czy muzeum. Dzięki biletom kupionym w naszym serwisie możesz czynnie uczestniczyć w życiu kulturalnym. A może warto pójść o krok dalej i pomóc tym, którym los zgotował niemiłą niespodziankę, i to już na samym początku życia?

Gdy już wybierzesz bilety na swoje ulubione wydarzenie, na stronie płatności możesz zobaczyć okienko z zachęcającym nagłówkiem: „Przekaż darowiznę na rzecz fundacji”. Dasz się skusić? Możesz wpłacić nawet kilkaset złotych, ale docenimy też skromną dyszkę, czyli tyle, ile kosztuje kawa w sieciowej kawiarni albo piwo w pubie.

Wszystkie środki (133 310 zł) przyczyniły się do ratowania życia chorych na raka, leczonych w klinice „Przylądek Nadziei”. Fundacja przeznaczyła środki na zakup nierefundowanych leków ratujących życie oraz zakup specjalistycznych środków zastosowanych przy innowacyjnej terapii w sytuacji zagrożenia życia dziecka.

Zbiórka wciąż trwa, Ty też możesz dołożyć swoją cegiełkę do gmachu dobra. Dzięki Twojemu wsparciu jakieś dziecko może zostać wyleczone z poważnej choroby. Może za kilka, kilkanaście lat uśmiechnie się do Ciebie na koncercie, w muzeum czy w teatrze, nawet nie wiedząc, że to między innymi Tobie zawdzięcza życie.

W Ticketmaster wierzymy, że dobro ofiarowane innym ludziom prędzej czy później do nas wraca. Podzielasz tę wiarę?